Jesteśmy grupą pasjonatów, mieszkańców Koszalina, z nadzieją i zaangażowaniem patrzącymi w przyszłość. Realizując różne projekty pragniemy wnieść swój pozytywny wkład w rozkwit naszego miasta. Pragniemy zaprosić Cię do tej przygody. Zorganizujmy wspólnie coś wyjątkowego!

Ali Al-Saiedi
Prezes Stowarzyszenia

Na codzień PM w firmie GlobalLogic. Uwielbia tworzyć nowe rzeczy oraz pracować z ludźmi z pasją. Miłośnik kina i kitesurfingu.

Piotr Jasieniecki
Wiceprezes Stowarzyszenia

Od 20 lat związany z branżą IT w Koszalinie. Jeden z założycieli spółki Softy Labs. W wolnych chwilach o ile takie są uprawia czynnie sport.

Olga Śmierzewska
Redaktorka

Dziennikarka. Pracowała w „Architekturze-murator”, Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.

Paweł Pogorzelski
TechSpec

Specjalistą IT z doświadczeniem w sektorze publicznym i prywatnym. Współpracuje z firmami, które traktują IT jako kluczowy element swojej strategii rozwoju. W swojej pracy kieruje się zasadą “nie odkrywaj koła na nowo”.

Patrycja Jarynkiewicz

Scrum Master w firmie GlobalLogic. W głowie zawsze ma multum pomysłów, niestety brakuje na nie czasu. Uwielbia kuchnię indyjską, muzykę rockową oraz stare konsole. W wolnych chwilach gotuje.

Natalia Witkowska
Komisja Rewizyjna

Krzysztof Burzyński
Komisja Rewizyjna

Pomocnik wizjonera – Czyli Ty masz pomysł  – on pomaga w jego realizacji.  Ex wspólnik sieci sklepów zoologicznych. Obecnie szkolenia pracowników, wdrażanie content marketingu i namiętne oglądanie Gwiezdnych Wojen. Blog: krzysztofburzynski.pl

Paulina Kelm

Zawodowo zajmuje ją fundraising i PM dotacji krajowych i zagranicznych w projektach twardych i miękkich dla podmiotów prywatnych, publicznych i III sektora. Doradczyni, animatorka i trenerka NGO. Prywatnie pasjonatka dobrego designu, w wolnych chwilach szyje.