Jesteśmy grupą pasjonatów, mieszkańców Koszalina, z nadzieją i zaangażowaniem patrzącymi w przyszłość. Realizując różne projekty pragniemy wnieść swój pozytywny wkład w rozkwit naszego miasta. Pragniemy zaprosić Cię do tej przygody. Zorganizujmy wspólnie coś wyjątkowego!

Ali Al-Saiedi
Prezes Stowarzyszenia

Na codzień Events Manager w firmie GlobalLogic. Uwielbia tworzyć nowe rzeczy oraz pracować z ludźmi z pasją. Miłośnik kina i kitesurfingu.

Piotr Jasieniecki
Wiceprezes Stowarzyszenia

Od 20 lat związany z branżą IT w Koszalinie. Jeden z założycieli spółki Softy Labs. W wolnych chwilach o ile takie są uprawia czynnie sport.

Attabeira German de Turowski

Tancerka, piosenkarka, pedagog i ilustrator. Urodzona na Dominikanie. Pasjonuje się kulturą i wykorzystywaniem nowych technologii do łączenia ludzi na całym świecie.

Szymon Grzegorczyk

Od wielu lat zaangażowany w przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Sympatyk pasjonatów, a co za tym idzie -Spark Teamu. Miłośnik kulinariów, nie odmawia, gdy go zapraszają na dobre jedzonko.

Łukasz Głowiński

Programista specjalizujący się w technologiach Microsoftu. Wyznawca zasady Keep It Simple Stupid. Pasjonat sztuk walk, w szczególności Karate Kyokushin oraz Kickboxingu.

Krzysztof Turowski