Jesteśmy grupą pasjonatów, mieszkańców Koszalina, z nadzieją i zaangażowaniem patrzącymi w przyszłość. Realizując różne projekty pragniemy wnieść swój pozytywny wkład w rozkwit naszego miasta. Pragniemy zaprosić Cię do tej przygody. Zorganizujmy wspólnie coś wyjątkowego!

Ali Al-Saiedi
Prezes Stowarzyszenia

Na codzień PM w firmie GlobalLogic. Uwielbia tworzyć nowe rzeczy oraz pracować z ludźmi z pasją. Miłośnik kina i kitesurfingu.

Piotr Jasieniecki
Wiceprezes Stowarzyszenia

Od 20 lat związany z branżą IT w Koszalinie. Jeden z założycieli spółki Softy Labs. W wolnych chwilach o ile takie są uprawia czynnie sport.

Patrycja Jarynkiewicz

Scrum Master w firmie GlobalLogic. W głowie zawsze ma multum pomysłów, niestety brakuje na nie czasu. Uwielbia kuchnię indyjską, muzykę rockową oraz stare konsole. W wolnych chwilach gotuje.

Miłosz Pawłowski

Pracownik Uczelnianego Centrum Technologii Informatycznych na Politechnice Koszalińskiej. Uwielbia proste i innowacyjne rozwiązania. Swoje siły koncentruje na samodoskonaleniu się. Miłośnik Władcy Pierścieni i muzyki eksperymentalnej.

Katarzyna Fotorygo

Studiuje oraz rozwija się się jako grafik freelancer. Gdy ma okazje uwielbiapróbować też innych dziedzin kreatywnych, jak np. projektowanie biżuterii.W życiu kieruje się zasadą Kizen. Jest fanką konferencji TEDx oraz expertów z pasją.

Piotr Sosiński

Programista aplikacji webowych. Zwolennik prostych rozwiązań, racjonalności i wydłużenia dnia do 72 godzin. W wolnych chwilach perkusista, fan spotkań przy grillu i omijania plaży latem. Miłośnik ciężkiego brzmienia, gier komputerowych, pikantnych potraw i FC Barcelony.

Szymon Grzegorczyk

Od wielu lat zaangażowany w przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Sympatyk pasjonatów, a co za tym idzie -Spark Teamu. Miłośnik kulinariów, nie odmawia, gdy go zapraszają na dobre jedzonko.

Maciej Hamulak

Programista w firmie GlobalLogic. Zwolennik logicznego podejścia do rozwiązywania problemów. Zawsze szuka możliwości rozwoju. Największą przyjemność czerpie z pracy z ludźmi. Miłośnik pysznej pizzy i białego Monstera.

Łukasz Głowiński

Programista specjalizujący się w technologiach Microsoftu. Wyznawca zasady Keep It Simple Stupid. Pasjonat sztuk walk, w szczególności Karate Kyokushin oraz Kickboxingu.

Paweł Grzesiak

Na co dzień programista JavaScript. Malkontencki zwolennik aktywnego trybu życia i fastfoodów. Wolne chwile przeznacza na treningi boksu oraz kalisteniki albo marnuje je na Netflixie.